DOPRAJTE SI KRÁSU
FitFaceGym.sk

Vitajte vo Fit Face Gym, Vašom osobnom fitku pre tvár. Som Soňa, mám 40+ rokov, som mama 3 detí. Okrem toho som ale aj kondičný tréner a zakladateľka a odborníčka na lifting tváre, preto ma teší, že Vás môžem privítať v našej rodine.

Moja cesta k vytvoreniu Fit Face Gym začala približne pred rokom, keď som sa rozhodla venovať svoj čas, energiu a vášeň problematike starnutia. Zaujímalo ma, ako môžeme vplývať na proces starnutia prirodzenou cestou a ako vyzerať a cítiť sa mlado vo vlastnej koži. Keďže som to aj ja sama potrebovala riešiť, celý čas som sa vzdelávala, testovala rôzne metódy a pracovala na tom, aby som predovšetkým sebe a samozrejme neskôr aj Vám priniesla to najlepšie z najlepšieho. Fit Face Gym je výsledkom tejto cesty, miesto, kde sa o vás postaráme tak, ako si zaslúžite.

Prečo sme jedineční? Pretože náš prístup je osobný a holistický. Nejde nám len o povrchové riešenia - chceme Vás naučiť, ako sa o seba starať komplexne. Naše metódy zahŕňajú masáže, tvárovú gymnastiku, prácu s EMS prístrojom, gua sha kameňmi, maderoterapiu a kinezio-tejpovanie. Naše služby sú zamerané na to, aby ste sa počas procedúr cítili pohodlne a relaxovali ste, zatiaľ čo my pracujeme na vytvorení tých najlepších liftingových výsledkoch pre Vašu tvár.

Som tu pre vás, či už chcete absolvovať profesionálne kurzy, workshopy, alebo jednoducho chcete využiť naše služby a skúsenosti. Rada Vám osobne odovzdám všetko, čo som sa naučila a pomôžem Vám cítiť sa a vyzerať najlepšie ako je možné.

Vyberte si FIT FACE GYM, príďte, relaxujte a ja Vám ukážem, ako môže byť starostlivosť o tvár efektívna. Teším sa na Vás .

Akceptujeme karty Benedit plusBenefit plus karta