Doprajte si krásu

V tomto článku si povieme čo je biorezonancia, aká je to metóda a čo sa pomocou nej môžeme dozvedieť. V zahraničí je už momentálne mnoho lekárov, ktorí metódu biorezonancie využívajú na plno. Biorezonancia je založená na fyzikálnych zákonoch, takže je absurdné ak popiera niekto fyzikálny zákon. Výsledky tejto diagnostiky sú podložené vedeckými poznatkami a môžu pomôcť veľa odborníkom v ich práci.

Rezonancia je fyzický jav, ktorý každý z nás preberal v škole, prebieha v mechanických aj biologických systémoch, preto sa toto testovanie volá biorezonancia. Rezonancia v biologickom systéme sa riadi zákonmi fyziky a tento prístroj ju dokáže zaznamenať. Všetky mikróby,  parazity a vírusy majú svoje frekvencie a každé ochorenie má zapísanú svoju frekvenciu v tomto prístroji. Počas diagnostiky vytvára prístroj všetky tieto druhy frekvencií a pokiaľ túto frekvenciu vo vašom tele zaznamená, zapíše ju, pretože táto má silnejší frekvenčný signál. Takže ak rezonuje vo vašom tele určitý druh napríklad parazitu, znamená to, že ho máte vo svojom organizme.

Diagnostika podobnou formou prebieha aj u áut, najskôr si ho naskenujeme, zistíme kde je problém, preskúmame ho a následne sa snažíme vyriešiť príčinu vzniknutého problému. Je potrebné zistiť a analyzovať systémy v tele, ktoré nefungujú správne, aby sme mohli systémy na nefungujúcej frekvencii dostať do frekvencie, ktorá je v norme. Keď nájdeme pri diagnostike miesto,  kde problém vznikol, začíname tieto príčiny testovať. Hodnotíme ako organizmus funguje. V diagnostike vidíme pôvod vzniku aktuálneho stavu človeka a tým pádom vieme následný program zacieliť úplne presne na daný vírus, parazit a iné mikroorganizmy. Na záver diagnostiky vidíme ako telo aktuálne funguje, kde vznikajú problémy, ktoré frekvencie sú zvýšené a vieme zistiť aj stav vitamínov, prípadne ťažkých kovov v tele. Na záver tejto diagnostiky vyberáme najvhodnejšiu variantu terapie pre Váš stav organizmu. Robíme personalizáciu, zadáme si postup a riešenie čo musíme urobiť pre optimalizáciu organizmu.

Konkrétne prípady s ktorými sa ja stretávam: problémy s pleťou, môžu byť aj dlhodobé, lekármi diagnostikované, ale aj nediagnostikované. Mnoho ľudí berie lieky, alebo maste na takéto problémy ako je ekzém, psoriáza, rosacea alebo aj akné, ale nevidia žiadne výsledky. Najprv sa stav zlepší, ale potom sa znovu objaví, alebo ešte aj zhorší a všetko čo používali nemalo žiadny efekt. U niekoho to býva aj niekoľko rokov a potom sa takýto človek rozhodne urobiť diagnostiku tela u nás aby zistil pôvod ochorenia. Niekedy je príčina banalitou, môžu za ňu zodpovedať napríklad parazity nachádzajúce sa v tráviacom systéme. Koža môže byť len nápomocnou pri odvádzaní toxínov z tela, ktoré tráviaci systém nestíhal vylučovať. Preto sa s biorezonanciou a rôznymi doplnkami vieme špecifikovať presne na takéto prípady. Organizmu sa v tomto prípade pomohlo, lebo to nedokázal zvládnuť sám a začal následne po ukončení terapií fungovať správne.

V tele sa vyskytujú správne biologické frekvencie a nesprávne biologické frekvencie, ktoré by tam nemali byť. Ak bude pomer správnych a nesprávnych frekvencií v rovnováhe, tak budeme zdraví. Ale ak sa rovnováha v tele naruší, budeme mať väčšiu časť frekvencií nesprávnych , telo spúšťa ochorenie a bude od nás vyžadovať pomoc. Bežná pomoc je užívanie liekov, alebo byliniek, výživových doplnkov ,alebo homeopatík. To všetko má za cieľ telu pomôcť znížiť zlé-nesprávne vibrácie a zvýšiť dobré-správne vibrácie. Ale môžeme telu pomôcť aj biorezonančnou terapiou. Funguje to tak, že pomocou Diacom prístroja sa snažíme naladiť odchýlené frekvencie na správne. Je to ako ladenie hudobného nástroja. Ten, kto ladí hudobné nástroje používa ladičku na nástroje, my používame ladičku na frekvencie tela a tou je DIACOM. Frekvencia, ktorá je vydávaná do tela je správna, frekvencie v tele sa snažia ju napodobniť, prispôsobovať sa jej. A zároveň my zvyšujeme počet dobrých frekvencií , takže dostávame telo do rovnováhy.

Ak máte záujem o takéto testovanie, objednajte sa cez rezervačný systém, prípadne ma kontaktujte mailom. V cene 99€ máte analýzu tela, Diacom terapiu a po absolvovaní osobnú konzultáciu podľa zistených výsledkov. Zároveň Vám viem odporučiť vysoko efektívne doplnky pre optimalizáciu Vášho tela s ktorými sa vieme dopracovať k úplnému odstráneniu problému.