Doprajte si krásu

Populárne fitnes centrum pre tvár, ktoré  má svoje korene v Spojenom kráľovstve a postupne sa rozšírilo do USA a Austrálie je koncept, ktorý stojí za touto značkou (FACEYM) a vznikol z pôvodnej myšlienky, že ak môžeme posilňovať a tvarovať svaly na tele, môžeme robiť to isté aj so svalmi na tvári.

Zakladateľka značky, I. Theron, bola pôvodne kráľovnou krásy a zdravia pre Financial Times, kde strávila roky testovaním rôznych procedúr a produktov. Po sérii neúspešných a bolestivých kozmetických procedúr prišla na myšlienku, že by malo existovať lepšie riešenie pre omladenie pokožky a svalov tváre.

Tak v roku 2016 v Londýne otvorila svoje prvé štúdio, ktoré sa špecializovalo na lifting cvičenia-masáže. Cvičenia využívali rôzne techniky vrátane masáže, akupresúry, lymfatickej drenáže a technológií ako mikroprúdová terapia a krioterapia.

Populárnosť tohto konceptu rýchlo vzrástla a v roku 2018 bola otvorená prvá medzinárodná pobočka v New Yorku. Trh v Austrálii bol následne obsadený v roku 2019, čím sa táto značka stala globálne uznávanou značkou v oblasti fitness a krásy.

Tento koncept sa zameriava na posilňovanie a tónovanie 40+ svalov tváre a krku, aby dosiahol výrazné a trvalé výsledky. Tieto jedinečné cvičebné rutiny sú navrhnuté tak, aby poskytovali prirodzený lifting, zlepšovali kontúry a textúru pokožky a zvyšovali celkovú vitalitu a mladistvý vzhľad.

My sme sa rozhodli u nás podobnú metódu non invazívnych liftingových cvičení ponúknuť v spojení s tvárovou gymnastikou, takže okrem starostlivosti v našom FIT FACE GYM Vám vieme poradiť aj so starostlivosťou v pohodlí Vášho domova a tým sa zvýši efektivita a udržateľnosť mladšieho vzhľadu Vašej tváre.

Každá face gym procedúra má aj konzultáciu v cene. Pre nás je individuálny prístup dôležitý. Každý zákazník dostane odporúčanie na svoju fit face gym rutinu a hlavne v prípade záujmu si u nás viete objednať aj konkrétne cviky – cvičebný plán pre domácu starostlivosť.

Váš FitFaceGym.