Doprajte si krásu

Začína sa to zvyčajne tak, že ráno sa zobudíte, pozriete sa do zrkadla a uvidíte tú vrásku. Vrásku, ktorú ste ešte včera večer nepostrehli. Je to tak trochu ako zasiahnutie bleskom. Rýchlo sa prehrabete v kozmetickej taštičke za tým najlepším proti-vráskovým krémom, ktorý ste kúpili v minulosti na základe niekoľkých rýchlych Google vyhľadávaní. Ale čo keby ste mohli získať produkt, ktorý je skutočne testovaný a preverený?

V tomto blogu sme sa rozhodli vyskúšať pre vás čosi špeciálne. Tým je krém Ella pure Reno By Dr. Rahm „Anti-Aging“ od spoločnosti ROOT. Testovaný krém s obsahom 110ml (alebo 4oz) vyrába spoločnosť ROOT.

Výsledky? Prečítajte si nižšie v našej podrobnej recenzii.

Ten najlepší spôsob, ako popísať tento krém je jednoducho - prekvapujúci. Ella pure Reno je ako morský vánok vo fľaštičke. Zložený z fytoplanktónu, organizmu s vysokým obsahom živín z mora, a kyseliny hyalurónovej, tento krém je ako príval hydratácie pre vašu pokožku.

Ale nezastavíme sa len pri hydratácii. Pokožka po použití Ella pure Reno je citeľne pružnejšou a pevnejšou, a to vďaka silnej kombinácii ingrediencií, ktoré posilňujú hydratáciu a zvyšujú elasticitu pokožky. Akoby ste si na tvár naniesli jemný, zvlhčujúci štít, ktorý Vás chráni proti starnutiu.

Naše testovanie sa však nezastavilo len pri povrchnom pocite. Vrásky a jemné linky, ktoré predtým dominovali našej tvári sa začali postupne zmenšovať. Ella pure Reno tiež zlepšuje starecké škvrny, čo je výhoda, ktorú sme ocenili najmä my, ktorí sme strávili dlhé hodiny opaľovaním sa v mladosti.

Ale to, čo nás naozaj presvedčilo o tom, že Ella pure Reno je výnimočný, bol jeho vplyv na rast kožných buniek. Je to malé kozmetické kúzlo, ktoré prinavráti pleť späť k jej mladistvému vzhľadu.

Ella pure Reno je viac než len krém, je to príbeh o obnovení, o prebudení pokožky a jej návrate k plnej vitalite a mladosti. Máte prístup k tajomstvu prírody, ktoré sa skrýva hlboko v mori..

Dr. Rahm sa skutočne prekonala s Ella pure Reno. Tento krém je nielen efektívny, ale aj príjemný na použitie, a to vďaka jeho ľahkej textúre a sviežej vôni. Je to ako malý luxus, ktorý si môžete dopriať každý deň.

Skúste ho aj vy a uvidíte, že výsledky hovoria samy za seba.

Pozitívne vlastnosti krému Reno Anti Aging:

  1. Hydratácia: Reno obsahuje kyselinu hyalurónovú, ktorá je známa svojou schopnosťou zadržiavať vodu a pomáha zvyšovať hydratáciu pokožky. Táto hydratácia je kľúčová pre zachovanie pružnosti pokožky a redukciu viditeľnosti vrások a jemných liniek.
  2. Protivráskové vlastnosti: Fytoplanktón v kréme Reno je bohatý na živiny a antioxidanty, ktoré pomáhajú bojovať proti starnutiu pokožky a stimulujú rast kožných buniek. Toto môže pomôcť zlepšiť vzhľad jemných liniek a vrások.
  3. Zlepšenie vzhľadu pokožky: Vďaka vysokému obsahu živín a silným antioxidačným vlastnostiam môže Reno pomôcť zlepšiť celkový vzhľad pokožky, vrátane zlepšenia stareckých škvŕn.

Referencie zákazníkov na krém Reno Anti Aging sú veľmi pozitívne. Mnohí užívatelia uvádzajú, že po používaní tohto produktu videli viditeľné výsledky.

Zákazníčka V.H. uviedla: "Ella Pure Reno je úžasný produkt. Moja pleť je po použití taká hydratovaná a jemná. Vidím viditeľné zlepšenie v mojich vráskach a moja pleť vyzerá mladšie."

Iný zákazník M.O.: "Tento krém je skutočne účinný. Moje starecké škvrny sú menej viditeľné a moja pleť je viac hydratovaná a pružná."

Tieto referencie, ale i mnoho iných, ktoré sú dostupné aj na internete nás presvedčili, že je dôvod ho vyskúšať. Avšak, ako pri všetkých produktoch na starostlivosť o pleť, výsledky sa môžu líšiť v závislosti od individuálnych potrieb a typu pleti jednotlivca. Najdôležitejšou časťou starostlivosti o tvár je vždy vnútro, to čo nevidíme, preto odporúčame začať najprv s celkovou detoxikáciou tela a aj posilňovaním svalov tváre.

Preto je dôležité konzultovať použitie tohto produktu individuálne. Nebojte sa nás osloviť s pomocou pri výbere správnych typov kozmetiky, oleja ,sér, alebo čohokoľvek, odporučíme Vám správny detox a aj tréning vhodný pre Vašu tvár.

Ak dodržíte najdôležitejšie 3. kroky pre mladú pleť, máte výhru v rukách.

  1. Celkový detox tela
  2. Posilnenie svalov tváre
  3. Správna hydratácia tváre

Tešíme sa na Vás vo FIT FACE GYM.

Doprajte si krásu!