Doprajte si krásu

Tvárová gymnastika je populárna aj u známych osobností, medzi známe celebrity, ktoré používajú tvárové cvičenia-tvárovú gymnastiku na udržanie svojho mladistvého vzhľadu patria:

Jessica Biel, Mother's Day & New Miniseries Candy
info vo videu od času 3:30 minút 

 

  1. Gwyneth Paltrow - herečka a zakladateľka spoločnosti Goop je známa tým, že sa pravidelne venuje tvárovej gymnastike a jej metódy zahŕňajú cvičenia od Eve Fraser.
  2. Jennifer Aniston - populárna americká herečka sa tiež priznala k tomu, že cvičí tvárovú gymnastiku na udržanie svojej pokožky pevnej a mladistvej.
  3. Meghan Markle - bývalá herečka a vojvodkyňa zo Sussexu sa vyjadrila, že pravidelne praktizuje facial exercises ako súčasť svojej krásy rutiny.
  4. Madonna - speváčka a ikona popkultúry je známa svojim záujmom o rôzne formy wellness, vrátane tvárovej gymnastiky. Je fanúšičkou metódy Intraceuticals facials a Oxylight facial treatments.
  5. Cindy Crawford - supermodelka 90-tych rokov sa tiež otvorene priznala k tomu, že praktizuje tvárové cviky na udržanie svieže vyzerajúcej pleti.
  6. Kim Kardashian - televízna osobnosť a podnikateľka zdieľala na sociálnych sieťach, že sa venuje tvárovým cvičeniam a masážam na udržanie svojho mladistvého vzhľadu.
  7. Halle Berry - oscarová herečka je známa svojou neustálou starostlivosťou o pleť a priznala, že sa venuje tvárovej gymnastike ako súčasti svojej každodennej rutiny.
  8. Miranda Kerr - modelka a zakladateľka spoločnosti KORA Organics zdieľa tipy na svojom Instagrame vrátane tvárových cvičení, ktoré pomáhajú jej udržať mladistvý vzhľad.

Tieto celebrity dokazujú, že pravidelné praktizovanie tvárovej gymnastiky môže byť účinným spôsobom, ako udržať pleť pevnú a sviežu aj napriek plynúcemu času. A čo je najdôležitejšie, bez invazívnych zákrokov. 

V našom FIT FACE GYM Vás okrem relaxačnej techniky vo forme procedúry - FACE GYM naučíme aj starať sa o svaly tváre doma pomocou kurzov tvárovej gymnastiky. 

Termín si dohodnite idividuálne. Cvičíme ONE on ONE, skupinovo, alebo aj formou workshopu, ktorý si viete ako skupinka objednať.

Ponúkame spoluprácu pre firmy, ktoré by mali záujem o organizovanie takýchto teambuilding aktivít pre svojich zamestnancov.